1. Kwiaty doręczamy od poniedziałku do niedzieli (7 dni w tygodniu).

 2. Na realizację Twojego zamówienia potrzebujemy tylko 2 godzin, składając zamówienie, wybierz przedział czasowy

 3. Zamówienia złożone i opłacone do godz. 17:00 (w sobotę do 14:00) jesteśmy w stanie zrealizować w tym samym dniu.  Zrealizujemy także większość zamówień złożonych i opłaconych w dzień powszedni po godzinie 17:00 (w sobotę po 14:00), jednak wymaga to wcześniejszego kontaktu telefonicznego pod numerem te +48 889 388 988 lub e-mailowego: biuro@azaliaonline.pl
 4. Kwiaty doręczamy zawsze w wybranym przez klienta przedziale czasowym. Jeżeli przedział czasowy nie zostanie wybrany, kwiaty doręczane są w ciągu całego dnia.

 5. Realizacja zamówień zawierających wieńce, wiązanki pogrzebowe czy duże kompozycje (np. kosz 100 róż). Aby zapewnić doręczenie w godzinach porannych (do godz. 12:00) złóż i opłać zamówienie najpóźniej do godziny 17:00 poprzedniego dnia roboczego, a w sobotę do godz. 13:00. W innych wypadkach sprawdź możliwość doręczenia telefonicznie +48 889 388 988 lub na adres e-mail: biuro@azaliaonline.pl

 6. Doręczenie w dniach: Dzień Babci, Dzień Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Ojca. Dokładamy wszelkich starań, aby doręczyć kwiaty w wybranym przedziale czasowym, jednakże nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować w każdym przypadku ze względu na dużą ilość realizowanych w te dni zamówień.

 7. Kwiaciarnia internetowa azaliaonline.pl nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedoręczenie przesyłki wynikające z poniższych sytuacji:

  - nieobecność odbiorcy pod wskazanym adresem,
  - podanie błędnych danych adresowych,
  - działanie siły wyższej.